Loading...

O NAS

Blisko  naszych klientów, czyli najbliżej ich potrzeb.
 
BATECH Sp. z o.o. powstała w 1994 roku i od tego czasu zdobyła renomę dostarczając swoim klientom kompleksowe rozwiązania, aktywnie działając w branży stalowej  na rynku krajowym i międzynarodowym. Nasze biuro  działające w Bielsku-Białej  wraz z głównym magazynem  oferują rozwiązania odpowiadające Państwa potrzebom. Od momentu rozpoczęcia działalności  BATECH  rozwija się  sprzedając wyroby dla wymagających sektorów, oferując jednocześnie usługi i wsparcie techniczne związane ze stalą. Działalność nasza  koncentruje się na dostawach najwyższej jakości stali jakościowych, stopowych, nierdzewnych i stali konstrukcyjnych niestopowych wyłącznie  z  hut  zlokalizowanych w Unii Europejskiej .
 Grupy produktów:
Pręty stalowe ciągnione; stal węglowa, automatowa, stopowe, również co jest rzadkością stale modyfikowane ze składem chemicznym według  specyfikacji klienta,
oraz  druty, rury i blachy nierdzewne, kwasoodporne, żaroodporne, ocynkowane.
 Masz zapotrzebowanie, masz specjalne wymagania, których nie mogą sprostać inni, skontaktuj się z nami, zapraszamy do współpracy!
 Pozdrawiamy,
 Zarząd Batech PB Sp. z o.o.
KONTAKT
poczta@batech.com.pl
Ul. T. Regera 109 43-382 Bielsko-Biała
Tel +48 33 821 2222
Czynne od pon-pt od 8-15

 

OFERTA
Oferujemy pręty o przekroju okrągłym, sześciokątnym, kwadratowym. Wszystkie produkty zgodne są z wymogami ISO 9000. Zapraszamy do zapoznania się szczegółowo z naszą bogatą ofertą.